Ганна Саліванчук відверто розповіла, що болісно переживає розлучення з чоловіком

Популярна українська акторка Ганна Саліванчук нещодавно зізналась, що розлучилась зі своїм чоловіком. В подружжя є двоє спільних синів. Зірка неодноразово розповідала про кризу у стосунках з чоловіком. Однак, фоловери були впевнені, що подружжя впорається з усіма труднощами.

Нещодавно зірка українського шоу-бізнесу відверто зізналась, що дуже болісно переживає розлучення з чоловіком. Подробицями Ганна Саліванчук поділилась у програмі “Ближче до зірок”.

“Мені зараз не хочеться спілкуватися. Коли у нас є це спілкування, воно мені робить боляче, я ще не готова. Я прошу, щоб це було в листуванні. Ми спілкуємо трохи, але я поки хочу, щоб цього взагалі не було. Я кажу: “Дай мені час”, – заявила акторка. Також Ганна Саліванчук розповіла про спілкування синів з ексчоловіком.

За словами зірки українського шоу-бізнесу, хлопчики активно підтримують з ним зв’язок. Вони спілкуються з батьком по відеозв’язку, а інколи разом проводять час. Поки що Ганна Саліванчук не готова обговорювати всі подробиці свого розлучення. Жінка переживає непростий період, тому часто уникає цієї теми. А ще акторка впевнена, що в неї обов’язково все буде добре.

Читайте також: Світлана Тарабарова показала підрослу донечку, якій виповнився рік

Не пропустіть