Рвані стрижки з об’ємом: 12 модних ідей на різну довжину волосся

Техніки рваних стрижок зробили справжню революцію і фурор в перукарському мистецтві. Природні і об’ємні форми зачісок з багаторівневими шарами волосся дають можливості кожній жінці змінитися і скорегувати зовнішність. У підсумку виходить сучасний образ на стику модної зараз недбалості і класичної елегантності.

Як виконують рвані стрижки з об’ємом

Рвану стрижку можна виконати на будь-якому типі і довжині волосся. Майстер бере в руки філірувальні ножиці або бритву і починає імпровізацію – тому рвані стрижки відрізняються індивідуальністю та неповторністю.

Тонке та пряме волосся отримує небувалий об’єм за рахунок відсутності чіткого переходу між шарами. Філірування змінює навіть пористі пасма але в цьому випадку варто приділити особливу увагу догляду за кінчиками.

Об’ємні рвані стрижки на коротке волосся

Вибираючи об’ємні варіанти для коротких пасом, зверніть увагу на наступні стрижки:

каре – поєднання рівних і рваних пасом буде ефектно виглядати на прямому і хвилястому волоссі;

боб – класичну варіацію вдосконалюють за допомогою філірувальних ножиць, вкорочуючи волосся позаду і виводячи об’єм на потилицю;

піксі – різна довжина волосся і рвані кінчики зроблять вашу шевелюру пишною, легкою та повітряною.

Короткі стрижки прості в догляді і не вимагають великої кількості ресурсів для укладання. Але, якщо хочеться отримати екстра об’єм, скористайтеся мусом або пінкою і вкладіть локони за допомогою брашингу.

Рвані стрижки з об’ємом на середнє та довге волосся

Отримати максимальний об’єм можна, якщо взяти за основу такі стрижки:

стиль «гранж» – поєднання різної довжини локонів, профільованих кінчиків і особливого ​​укладання (поголені скроні або їх імітація за допомогою переплетених тонких кісок, французький хвіст з великим прикореневим об’ємом, укладання на один бік);

градуйоване каре з прямим або косим подовженим чубчиком – потрібний об’єм зосереджений на маківці і біля вух, а нижче пасма слід прорідити;

«італійка» – округлий об’єм «шапочки» вгорі і рвані пасма, що спускаються вниз каскадом.

Рвані стрижки з об’ємом складні у виконанні, але потім довго не втрачають форму і об’єм, навіть при швикому рості волосся. Можна додати романтичних акцентів образу за допомогою кольорових пасом, тонких кісок і вплетених намистин.

Читайте також: Модні зачіски з гумками для волосся, які підійдуть дівчаткам-школяркам


Не пропустіть