Модні зачіски з гумками для волосся, які підійдуть дівчаткам-школяркам

Всі діти люблять школу. У вересні хтось пішов до неї вперше, а хтось ні. Але якого б віку не була дівчинка, їй завжди хочеться мати симпатичну зачіску. Якщо школярка сама не вміє робити укладання, то комплект гумок для волосся точно стане для неї порятунком.

Ми покажемо вам, які можна робити зачіски менше, ніж за 2 хвилини.

Класичний хвостик

Найпростіша зачіска – це звичайний хвостик, зав’язаний позаду. Не варто переживати, що подібна укладка волосся виглядає дешево. Насправді в такому вигляді дівчинці доведеться ходити 99% часу.

Краса подібного рішення анітрохи не залежить від довжини волосся. Головне, щоб хвостик виглядав акуратно і не був занадто коротким.

Недбалий високий пучок

Цей варіант більш гламурний але також досить простий в укладанні.

Необхідно зібрати волосся вгорі голови і в такому положенні нанести лак. Потім за допомогою декількох гумок формується недбалий пучок.

Необхідно розуміти, що ідеальне розчісування для цього типу зачіски не потрібне. Достатньо кілька разів провести по волоссю масажним гребінцем.

Простий хвостик для довгого волосся

У першому прикладі ми розглянули простий хвостик і сказали, що він підходить для волосся будь-якої довжини.

Це зрозуміло але, якщо волосся дістає до попереку, то можна зробити потрійний хвостик, застосувавши гумки різного кольору. Виходить досить цікаво і на таку зачіску точно звернуть увагу подружки.

До речі, гумки в такому поєднанні доведеться підтягувати набагато рідше.

Гумка і косичка

Якщо є більше, ніж 2 хвилини на підготовку зачіски, можна посилити її привабливість за допомогою коси.

Ми рекомендуємо витрачати час на такого роду укладку тільки в тому випадку, якщо ви готуєтесь на якийсь шкільний захід, тому що кожного дня вставати рано-вранці просто для того, щоб заплести косу – це нікому не потрібна трата часу.

До речі, волосся для цієї зачіски зовсім необов’язково гладко розчісувати. Цілком згодиться і просте розгладження руками. Але тут все індивідуально. Дивіться самі, як дівчинці буде краще.

Кіски з хвостиком

Можна взяти за основу попередній стиль і піти від зворотного.

По-перше, можна заплести дві косички, а не одну. По-друге, плетемо коси тільки на самому початку, а кінці залишаємо розрущеними.

Такий спосіб укладання набагато швидший за попередній варіант і дозволяє розчісувати волосся протягом дня. Завдяки постійній можливості догляду за локонами зачіска виглядає акуратніше в цілому.

Стильний пучок без зайвих зусиль

Дуже простий спосіб зробити стильну зачіску полягає в тому, щоб взяти локон волосся, скласти його навпіл і верхівку прихопити гумкою для волосся, як показано на прикладі вище. Виходить дуже просто і стильно.

Тільки не забудьте, що гумка повинна бути красивою, великою і, бажано, в тон волосся. А самі локони потрібно добре розчесати.

Пучок замість хвостика

Якщо з якихось причин школярка часто запізнюється на заняття, варто навчити її цього швидкого укладання – пучок замість хвостика.

Технологія заплітання вкрай проста – все робиться так само, як і при класичному хвостику, тільки останній складається навпіл і прихоплюється або вузлом першої гумки, або окремою гумкою.

Як ви вже могли здогадатися, рішення не підходить для довгого або короткого волосся.

Половина волосся в хвості

Дуже простий секундний варіант – взяти половину волосся і тільки з нього зробити хвостик. Решта волосся залишається розпущеним.

Можна зробити аналогічну зачіску, але хвостик замінити пучком.

Читайте також: Наймодніші стрижки, які вам захочеться приміряти цієї осені

Не пропустіть