Речі, які зостарять вас на багато років

Одяг справді творить чудеса, змінючи зовнішність. Але є речі, які не варто надягати, якщо ви не прагнете підкреслити свій вік або хочете виглядати молодше. Такі речі можна носити лише дуже молодим жінкам і тільки в тих випадках, коли вони хочуть додати своєму образу солідності.

Темні тони

Мова не йде про класичний чорний, хоча і його варто розбавити світлим аксесуаром. Темні кольори автоматично додають років, тоді як світлі – освіжають обличчя. Також краще не експериментувати з оливковими і болотними відтінками, які підкреслюють блідість і втому шкіри.

Оверсайз

Різноманітні балахони добре виглядають тільки на дуже юних дівчатах з ідеальними фігурами. Всім іншим, вони додають кілька зайвих кілограм і, в цілому, створюють занедбаний вигляд.

Туфлі Мері Джейн

Туфлі на невисоких широких підборах з круглим носом і ремінцем з пряжкою спочатку були дитячим взуттям. І зараз носити їх без побоювання, можуть тільки дівчатка-підлітки. Дорослу жінку вони автоматично переводять у категорію пенсіонерок.

Хустки

Хустки, особливо з традиційними візерунками, важко вписати у сучасний образ. Краще замінити їх на об’ємні шарфи.

Спідниця зі шліцею

Така спідниця миттєво старить жінку, у якій би прекрасній формі вона не перебувала.

Шуба

Так, шуба давно вже не є атрибутом достатку. Особливо, якщо це класична норка приглушених тонів. Така шуба тільки додасть років навіть юній дівчині, не кажучи вже про зрілу жінку. Набагато краще виглядають дублянки і вовняні пальта.

Червоне золото

Ювелірні комплекти з підвісками і безліччю кольорових каменів з червоного золота не прикрашають, а обтяжують образ і помітно старять. Про стрази і пайєтки теж варто забути.

Відсутність талії

Мова йде не про зайву вагу, а про викрій, який приховує лінію талії. Не бійтеся підкреслити її ременем або поясом.

Сукня-футляр

Сукня такої форми, особливо із щільної тканини, миттєво зробить з молодої жінки музейну пані.

Светри грубої в’язки

Якщо ви любите трикотаж, краще зупинити свій вибір на лаконічному джемпері.

Джерело woman.rambler
Не пропустіть