Програма стрункості: як схуднути за одну процедуру за допомогою кріоліполізу

Чи можна за допомогою однієї процедури зменшити обсяги і покращити контури тіла? Так, якщо ми говоримо про сучасну технологію кріоліполізу. А на «десерт» рекомендується додати правильне харчування і трохи спорту.

На світі дуже мало щасливчиків, у яких жирові відкладення розподіляються по фігурі гармонійно. Більшість з нас відразу можуть назвати як мінімум одну зону на тілі, яку «уподобали» жирові відкладення, і ніякими зусиллями неможливо змусити їх покинути насиджені місця.

Справитися з ними за допомогою фізичних вправ і здорового харчування не виходить, тому на допомогу приходять неінвазивні апаратні технології, серед яких найвищою ефективністю володіє кріоліполіз CoolSculpting by Allergan.

Як це працює?

Під час процедури відбувається спрямоване охолодження жирових клітин – адипоцитів, в результаті чого включається процес їх запрограмованої загибелі (апоптоз), і потім вони виводяться з організму природним шляхом. Завдяки своїй різній чутливості до холоду шкіра, м’язи, судини, нерви і адипоцити неоднаково реагують на низькі температури, і від кріохірургії пошкоджуються тільки жирові клітини. Тому локальне охолодження жирового прошарку, ніяк не впливає на навколишні органи і тканини.

Режим охолодження підбирається індивідуально для кожної ділянки тіла і може опускатися до -11 С. На перший погляд, такий температурний режим загрожує місцевим обмороженням, проте кожна насадка оснащена великою кількістю  датчиків, які дозволяють відстежувати стан шкірних покривів і регулювати хід процедури.

Охолодження здійснюється циклічно, внаслідок чого температура, то максимально знижується, то трохи піднімається. Рівень впливу залежить від аплікатора, обраної програми і локалізації проблемної зони.

У перші декілька хвилин, коли насадка тільки встановлена, пацієнт може відчувати холод, як від дотику металевого предмета. Але потім настає легке оніміння, тіло звикає, і подальший сеанс вже не викликає занепокоєння. Зазвичай, люди під час процедури кріоліполізу читають книгу, дивляться телевізор, розмовляють по телефону або, навіть, сплять. Головне, не рухатися, щоб не змістити аплікатор.

Певний дискомфорт може виникнути після закінчення сеансу, коли необхідно інтенсивно розім’яти оброблені ділянки тіла. Від ретельності проведення такого масажу на 40% залежить ефективність всієї процедури, тому пропускати даний етап не можна. Неприємні відчуття проходять за декілька хвилин, зате масаж запускає активні процеси ліполізу.

Справа у насадках

Перед початком процедури фахівець уважно оглядає зони, які підлягають корекції, і вибирає відповідні насадки, а також програму кріоліполізу. У хід можуть йти базові аплікатори, що являють собою дві пластини, а також аплікатори нового зразка у вигляді чаші. Обидва види аплікаторів обладнано вакуумом, завдяки якому апарат втягує і утримує під час процедури шкірно-жирову складку.

У чашкових аплікаторів уся внутрішня поверхня є охолоджувальною, що зменшує час сеансу і дозволяє більш рівномірно обробити потрібну ділянку.

Пластинчасті насадки залишають певний простір без охолодження, що може викликати деякі незручності при спробах домогтися ідеально гладкого рельєфу. Одночасно, саме цей вид насадок дозволяє добре коригувати область талії і створювати там виражені вигини.

Великий вибір насадок дає широкі можливості у роботі з найскладнішими зонами. Наприклад, CoolPetite подарує витонченість колінам, рукам і плечам, CoolMini усуне друге підборіддя, CoolFit зробить більш стрункою внутрішню поверхню стегон і плечей, CoolAdvantage впорається навіть з такою непростою жировою пасткою, як «вдовиний горб» у верхній частині спини, CoolCore прибере зайвий жир у районі живота.

При цьому, нові чашкові аплікатори скорочують час процедури до 35-45 хвилин проти звичної години. А за один сеанс можна обробити в середньому чотири – шість різних зон на тілі.

Чого очікувати?

Навіть однієї процедури буде достатньо, щоб отримати помітні естетичні результати, – в проблемних зонах зменшується до 30% жирової тканини, а в обсязі зникають 2-4 см. Але треба мати на увазі, що скорочення підшкірно-жирового прошарку відбувається поступово і може зайняти близько трьох місяців – стільки часу потрібно організму, щоб повністю вивести пошкоджені адипоцити.

Робота в тандемі

Важливо підкреслити, що після кріоліполізу виведення загиблих жирових клітин йде поступово. Беруть участь в цьому процесі органи детоксикації та виділення, тобто нирки, печінка, лімфатична система. Оскільки, метод добре продуманий і в ньому залучені природні шляхи звільнення від зайвих жирових клітин, особливого втручання в те, що відбувається не потрібно.

Але ми можемо полегшити роботу організму, якщо будемо використовувати спеціальні біологічні добавки. Також дерматологи дають рекомендації щодо харчування, фізичних навантажень, враховуючи спосіб життя, стан здоров’я і генетику. У комплексі це дозволяє помітно покращити якість життя.

Джерело kiz
Не пропустіть