Ребел Вілсон розкрила справжню причину свого схуднення

41-річна актриса оголосила 2020-й «роком здоров’я» і сфокусувалася на кардинальному перетворенні, документуючи своє схуднення в Instagram. Менше ніж за рік Ребел Вілсон скинула 30 кг, гордо оголосивши шанувальникам, що поставлена ​​мета виконана раніше запланованого терміну. У недавньому інтерв’ю вона зізналася, що саме мотивувало її наполегливо працювати над собою увесь цей час.

«Все почалося тоді, коли я вивчала тему фертильності і мій лікар сказав, що у мене було б більше шансів завагітніти, якби мій стан здоров’я був кращим», – поділилася Ребел під час live-трансляції в Instagram. Спочатку актрису це зачепило, тому що вона відчувала себе добре, але трішки пізнішеі вона наважилася на кардинальні зміни.

«Якщо я скину зайву вагу, то зможу заморозити більше здорових яйцеклітин. Насправді я думала не про себе, а про майбутнє маленької версії себе», – додала Вілсон.

Про проблеми з репродуктивною системою зірка розповіла в травні цього року, зазначивши, що тепер вона розуміє всіх жінок, які не можуть мати дітей. У коментарях Ребел підтримали багато прихильниць і колег, які опинилися в такій же ситуації. У їх числі – Шерон Стоун , яка перенесла кілька викиднів, після чого усиновила трьох дітей.

Читайте також: Дмитро Комаров прокоментував смерть свого друга Ігоря Табанюка, який загинув в авіакатастрофі


Не пропустіть