Дмитро Комаров прокоментував смерть свого друга Ігоря Табанюка, який загинув в авіакатастрофі

Дмитро Комаров, який є ведучим програми “Світ навиворіт” вирішив прокоментувати смерть свого друга Ігоря Табанюка й висловив співчуття рідним. Чоловік загинув у жахливій авіакатастрофі 28 липня.

Трагедія сталась на Прикарпатті. На сторінці в Instagram Дмитро Комаров запостив спільні світлини із загиблим та розповів, який був Ігор Табанюк.

За словами відомого телеведучого, його друг був одним з найкращих пілотів. У своєму житті Ігор Табанюк зробив багато важливих справ. За власні гроші він відродив аеродром в Коломиї, відкривши льотну школу.

Дмитро Комаров зізнався, що останній раз бачив Табанюка 10 червня. Тоді пілот проводив фестиваль, який був присвячений реалізації мрій героїв програми. Ігор Табанюк планував перетворити Коломию в центр туризму, зробивши ворота в українські Карпати для всього світу.

Також 13 липня чоловік відсвяткував своє 60-річчя. Смерть знаменитого пілота неабияк ошелешила всю мережу. Рідні Ігоря Табанюка і досі не вірять, що чоловіка більше немає в живих.

Дмитро Комаров стверджує, що авіакатастрофа сталась з невідомих причин. За словами мандрівника, такий досвідчений пілот, як Ігор Табанюк, не міг втратити швидкість.

Телеведучий вважає, що необхідно провести детальне розслідування щодо цієї жахливої авіакатастрофи. Фани теж долучились до приємних слів, висловивши свої співчуття.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Дмитрий Комаров (@komarovmir)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Дмитрий Комаров (@komarovmir)


Не пропустіть