Джордж Клуні з дружиною знову чекають близнюків – ЗМІ

Голлівудський актор Джордж Клуні і його дружина Амаль чекають близнят. Принаймні так стверджує американський таблоїд Gossip Cop. Цю чутку підхопили і інші західні видання.

За інформацією інсайдерів, подружжя ще на початку місяця під час вечері зі своїми близькими друзями розповіло про те, що Амаль в положенні.

Чотири роки тому у зоряної пари народилися двійнята Елла і Олександр, і ось стало відомо про те, що Амаль знову стане мамою. Дружина Джорджа Клуні знаходиться на ранньому терміні і вагітності і чекає близнюків.

Голлівудський актор і юрист з прав людини разом вже близько семи років. У 2014-му вони зіграли весілля в Венеції, а влітку 2017 року вперше стали батьками: на світ з’явилися їх близнюки Елла і Олександр. Раніше Джордж зізнавався, що до зустрічі з Амаль навіть не замислювався про шлюб і дітей.

Як повідомляє джерело, друга вагітність 43-річної Амаль Клуні була незапланованою, але, дізнавшись про неї, подружжя дуже зраділо. Старші спадкоємці пари вже в курсі швидкого поповнення в родині.

Читайте також: Мішель Андраде похизувалась стрункими ніжками у міні-сукні


Не пропустіть