Кім Кардаш’ян звинуватили в плагіаті

Нова лінія по догляду за шкірою Кім Кардаш’ян зіткнулася з деякими проблемами з торговою маркою через назву SKKN.

Раніше в цьому місяці зірка реаліті-шоу подала документи на перейменування своєї марки KKW на тлі розлучення. Тепер Кім отримала лист про вимогу припинити використання назви торгової марки Сідні Лансфорд з Beauty Concepts LLC, 28-річної підприємниці, яка є власницею бренду SKKN +, повідомляє TMZ. Beauty Concepts також стверджує, що в березні вона подала заявку на торговельну марку SKKN +.

У листі, який було надіслано юристами від імені Beauty Concepts LLC, міститься вимога, щоб Кім не використовувала їхнє найменування. Лансфорд стверджує, що її бренд використовує назву SKKN + з липня 2017 року, пропонуючи клієнтам послуги з догляду за собою, і що це збило б клієнтів з пантелику, якби Кім дозволили використовувати це ім’я.

«Я ретельно побудувала свій успішний малий бізнес за допомогою власного капіталу, наполегливої ​​праці і досліджень. Очевидно, що я першою створила свій бренд. Моя місія в SKKN +, як молодої чорношкірої жінки, полягає в тому, щоб забезпечити якісний догляд за шкірою обличчя і всього тіла», – заявила Лансфорд в електронному листі Complex.

Варто відзначити, що Кардаш’ян, можливо, планує оновити свою лінію краси KKW за допомогою SKKN. Раніше було оголошено, що веб-сайт KKW Beauty планують закрити 1 серпня і замінити його «абсолютно новим брендом», який матиме новий вигляд.

Ерік М. Пелтон, юрист компанії Beauty Concepts LLC, сказав, що «важко повірити, що команда Кардаш’ян або не знала про існування SKKN +, або знала і прийняла рішення назвати свою компанію SKKN». Пелтон продовжив: «Міс Лансфорд заснувала свій бізнес в 2018 році і на початку цього року подала заявку на захист торгової марки SKKN + в Бюро по патентах і товарних знаків США. Це відбулося до того, як Кардаш’ян подала свою заявку на товарний знак. Ми зв’язалися з її адвокатами якомога швидше після того, як дізналися про запуск, прагнучи захистити бренд мого клієнта, вимагаючи, щоб вони припинили плани по запуску бренду SKNN».

Сама Кім не коментувала новини.

Читайте також: Тіна Кароль відправилась з сином на відпочинок в Ісландію


Не пропустіть