Разом з коханою дружиною та маленьким сином Юрій Горбунов відправився в Туреччину

19 серпня відомий український телеведучий Юрій Горбунов вдруге став батьком. Зовсім скоро його маленькому сину виповниться два місяці. Зіркове подружжя вирішило не гаяти часу, тому відправилось в теплі краї.

Разом з маленьким сином Данилом закохані полетіли в Туреччину. Юрій Горбунов поділився з фоловерами новою світлиною, на якій тримає хлопчика на руках й мило усміхається.

Кадр він опублікував в Instagram-stories. Перед камерою щасливий батько постав у спортивному костюмі чорного кольору. Телеведучий позує в атмосферному закладі й насолоджується батьківством.

Маленький син шоумена одягнений у темно-синій комбінезон та кумедну шапочку. Нове фото Юрій Горбунов підписав зворушливою фразою. “Не вусатий нянь” – саме такі слова він залишив під світлиною.

Фани повідомили, що з нетерпінням чекають на нові фото з теплих країв. Вони побажали подружжю чудово відпочити в Туреччині й щасливими повернутись додому.

За словами шанувальників, Юрій Горбунов та Катерина Осадча є прекрасною сім’єю. Фоловери щиро пораділи за їхню відпустку, засипавши великою кількістю приємних слів.

Читайте також: Зі сльозами на очах дружина Віктора Павліка поскаржилась на відпустку з 3-місячним сином


Не пропустіть