Разом з дружиною Олександр Стоянов відвідав Одеський міжнародний кінофестиваль

Відоме зіркове подружжя Олександр Стоянов та Катерина Кухар побували на Одеському міжнародному кінофестивалі. Не так давно закохані повернулись з відпочинку.

Пара чудово провела час на Мальдівах й задоволена повернулась додому. Олександр Стоянов поділився з фанами чудовими фото, які зробив на червоній доріжці.

Чоловік постав перед камерою в красивому костюмі та білосніжній сорочці. Поруч з ним позує Катерина Кухар. Відома балерина з’явилась на червоній доріжці в неймовірно красивій сукні блакитного кольору. Свій образ вона підкреслила ефектним макіяжем та красивою усмішкою.

У дописі Олександр Стоянов розповів, що побував з дружиною не лише на Одеському міжнародному кінофестивалі. Разом з дітьми подружжя встигло відвідати пляж та провести час на атракціонах.

На вихідних закохані насолодились морським повітрям, провівши час з рідними. А ще Олександр Стоянов розсекретив, що вмовив дружину покататись на водному драконі. За його словами, спочатку жінка була проти. Однак, пізніше Катерина Кухар із задоволенням погодилась покататись на водному драконі й чудово провела час.

Кумири засипали відоме подружжя величезною кількістю приємних слів. Вони назвали закоханих чудовою парою та побажали їм завжди залишатись такими щасливими.

Читайте також: Арсен Мірзоян відверто заговорив про поповнення в родині


Не пропустіть