Тренди верхнього одягу на осінь 2021

Якщо вам хочеться урізноманітнити свій гардероб перед новим осіннім сезоном, що складається з косухи, пальто-халата довжини міді та куртки, радимо додати в нього одну з цих модних дрібничок.

Пальто довжини максі

Наймодніший варіант вільного пальто довжини максі. Таку модель сміливо можна носити і з брюками, спортивними речами і накидаємо на легкі, жіночні сукні. Це повністю універсальна та сучасна річ в гардеробі, яка ще й дуже модна.

Стьобані речі

Стібка переходить з сезону в сезон, та залишається з нами вже доволі тривалий період. Абсолютний шик цього сезону – речі, схожі на стьобану тілогрійку. Але в моді будуть не тільки вони, особливою популярністю восени 2021 року користуватимуться стьобані пальта, стьобані парки, куртки, жилети – все що подобається, головне, щоб була присутня стібка.

Спортивний одяг

Речі, схожі на спортивну уніформу виходять у світ. Сьогодні такі костюми ми носимо не тільки в спортзал, але й успішно комбінуємо те, що на перший погляд абсолютно не поєднується. Наприклад, спортивну куртку і сукню міді з квітковим принтом.

Шкіряні плащі

В прийдешньому сезоні особливою популярністю будуть користуватися силуети а-ля 60-ті – початок 70-х, виконані в будь-яких колірних варіаціях, а також плащі максі на манер 90-х.

Тренчі довжини максі

Вільний крій і довжина максі – та ж історія, що і з пальто. Можна вибирати цікаві колірні рішення або комбіновані варіанти (кольорові або різні фактури).

Жилети

Можуть бути отверсайз, з поясом, стьобані або виконані зі свіжих модних варіантів – печворк, як данина стилю рустік.

Бомбери

Восени 2021 року перевагу слід віддавати оверсайз варіантам, які не обтягують вашу фігуру. Бомбери можуть бути пошиті зі шкіри, або хутра, якщо вам раптом захотілося приміряти щось цікавіше.

Читайте також: 8 трендів взуття на осінь 2021: що будемо носити в міжсезоння


Не пропустіть