Арсен Мірзоян відверто заговорив про поповнення в родині

Відомий артист Арсен Мірзоян вирішив відверто розповісти про особисте. Уже чотири роки чоловік перебуває у шлюбі з українською співачкою Антоніною Матвієнко. Зірки живуть щасливо та разом виховують спільну донечку Ніну, якій цього року виповнилося 5 років. Крім цього, від попереднього шлюбу у чоловіка залишилося двоє синів, а Тоня також має доньку від колишніх стосунків.

У своєму інтерв’ю для РБК-Україна Арсен розповів, що наразі вони з дружиною не планують заводити дітей. Чоловік зазначив, що це дуже відповідальний крок, який вимагає наявності фінансових можливостей, здоров’я та багато вільного часу. У них вже є четверо чарівних діток, тому вони вирішили поки на цьому зупинитися.

Тоня повністю підтримує таке рішення чоловіка. Крім цього, подружжя вважає, що саме в дітях полягає сенс життя. Їх потрібно навчити, передати власний досвід, берегти від помилок і допомогти твердо стати на ноги. Все це вимагає великої відповідальності від батьків та терпіння.

Крім цього, Арсен розповів про сімейні традиції, які вже втигли з’явитися у їхній молодій сім’ї. Для прикладу, вони кожного року їздять з дітьми на декілька тижнів в Карпати. Більше того, сім’я полюбляє активний відпочинок: вони часто катаються на квадроциклах та велосипедах, також кілька разів займалися рафтингом.

Читайте також: Антоніна Матвієнко розсекретила, чому вони з коханим досі живуть з батьками


Не пропустіть