Ектор Хіменес-Браво заговорив про особисте та показав стрункі ніжки коханої

Відомий шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво родом з Колумбії, проте вже доволі багато років живе і працює в Україні. Вже більше десяти років він є незмінним суддею проєкту “МастерШеф”, який виходить на телеканалі СТБ. За цей час він став улюбленцем для багатьох українців, які стежать за його досягненнями та особистим життям.

На відміну від роботи, все, що стосується особистого, Ектор намагається тримати в секреті. Проте, нещодавно, чоловік натякнув своїм шанувальникам, що закохався. У своєму Instagram він розповів, як пройшли його вихідні.

Хіменесу-Браво вдалося добряче відпочити від буденних справ: виспатися, погуляти на природі з друзями та поласувати смачними стравами, які приготувала для нього його кохана. Цікаво, що після попередніх стосунків з Анною Тягун, чоловік вирішив не афішувати своє особисте життя, тому ще й досі невідомо, з ким чоловік будує нові стосунки.

Крім цього, кількома днями раніше, Ектор опублікував світлину з коханою але її обличчя залишилось поза кадром. На фото чоловік позує в авто, а на його колінах красуються стрункі ніжки чарівної незнайомки.

У дописі під фото, Хіменес-Браво розповів про свою ідеальну жінку. Вона повинна бути сильною та самодостатньою. Крім цього, між ними повинна існувати довіра та достатня комунікація, щоб можна було вчасно вирішити усі наявні проблеми.

Читайте також: Ектор Хіменес-Браво показав, як виглядав з другим ступенем ожиріння


Не пропустіть