Раян Рейнольдс і Блейк Лайвлі повторили своє перше побачення

Напередодні одна з найкрасивіших пар Голлівуду Раян Рейнольдс і Блейк Лайвлі відсвяткували річницю з дня першого побачення.

На 10-річчя своєї першої зустрічі пара вирушила в бостонську закусочну, де і почалася їх історія кохання. «Якби не це місце. Ми б не були разом. Без жартів», – написала 33-річна Лайвлі в Instagram. «Жоден ресторан не означає для нас більше».

А ось 44-річний Рейнольдс поділився спільним знімком прямо навпроти ресторану. «Наш улюблений ресторан з нашим четвертим улюбленим побаченням», – підписав він у своїй фірмовій манері. І фотографії на цьому не закінчилися.

Пізніше актор поділився новим постом і написав: «Опублікую ще раз, тому що я обрізав милі сережки моєї дружини. Вона вчила мене робити краще, ніж вийшло зараз. Вибачте, якщо я когось підведу». Лайвлі поділився постом до своїх Stories, додавши: «Правильно».

Рейнольдс і Лайвлі познайомилися в 2010 році, коли разом знімалися у фільмі «Зелений Ліхтар». Вони почали зустрічатися через рік, а у вересні 2012 року пара вирішила одружитися. Разом вони виховують трьох доньок: Джеймс, Інес і Бетті.

Читайте також: Сергій Притула зізнався, що знову став студентом


Не пропустіть