Метт Деймон спровокував хвилю обурення в мережі своєю скандальною заявою

50-річний актор продовжує записувати інтерв’ю в рамках промо-туру його нового фільму «Тихий омут». У бесіді з The Sunday Times Метт Деймон зронив фразу, яка налаштувала проти нього багатьох користувачів мережі, в тому числі селебріті. Володар «Оскара» зізнався, що тільки кілька місяців тому перестав використовувати слово, що ображає представників ЛГБТ-спільноти. І то Метт одумався лише після того, як одна з його доньок написала «довгий красивий трактат» про небезпеку цього висловлювання.

«Хочу знати, чим Метт Деймон замінив це слово, – написав у твіттері комік Біллі Айкнер, який не приховує свою орієнтацію. – Уявіть собі цей заголовок про будь-які інші етнічні/расові/релігійні образи, які ще використовуються у 2021 році. Люди б повстали і були б праві. Але в цій лицемірній індустрії все ще дозволено бути гомофобом».

«Це неймовірно незграбна спроба рекламувати фільм, в якому Деймон грає хорошого хлопця, який намагається захистити свою доньку – квіра від нападок», – зазначила активістка Шарлотт Клаймер. Сценаристка Жаклін Мур додала: «Пам’ятайте, коли ми жартували, що Бен Аффлек в цьому дуеті тупий, а Метт Деймон – розумний? Так ось один із них зустрічається з Джей Ло, а інший хвалиться тим, що перестав говорити f *** t».

Поки Метт Деймон не прокоментував ситуацію, але, цілком ймовірно, це просто питання часу. Раніше актор потрапляв в заголовки новин через реюніон Бена Аффлека, його найкращого друга, і Дженніфер Лопес. Врешті-решт він не витримав і розкрив свою справжню реакцію на камбек року.

Читайте також: 47-річна Кейт Мосс відпочиває на Ібіці з хлопцем, який вдвічі молодший за неї


Не пропустіть