Раптові приливи жару можуть бути ознакою небезпечної хвороби

Прискорене серцебиття, пітливість і раптовий жар, так звані, припливи … Де ховається причина різких змін самопочуття?

Менопауза

Якщо вам за сорок, можливо, ви увійшли в період менопаузи. Цього не можна уникнути, але можна полегшити самопочуття. Допоможуть прийом препаратів, що підвищують рівень естрогену, відсутність стресів, алкоголю, жирного та смаженого, часте питво і помірні фізичні навантаження.

Гіпертонія

Гіпертонія теж може бути причиною припливів. Це легко виявити, регулярно вимірюючи свій тиск. Допоможуть засоби, які знижують тиск. Але варто пам’ятати, що стрибки тиску часто є лише симптомом більш серйозних порушень здоров’я.

ВСД

Вегето-судинна дистонія – одна з найчастіших причин припливів жару. Вона супроводжується підвищенням або пониженням артеріального тиску, але причина її в порушенні роботи нервової системи. Для лікування необхідна медична допомога. Для швидкого подолання симптомів допомагають дихальні вправи: вдих через ніс з випинанням живота і затримкою дихання, потім, через 3-5 секунд повільний видих з втягуванням живота.

Щитовидка

Деякі порушення в роботі щитовидної залози призводять до появи припливів. Це може статися навіть у прохолодному місці. Для діагностики застосовується ультразвукове дослідження залози і аналіз крові на гормони. При підтвердженні діагнозу, лікуватися щитовидна залоза.

Пухлина мозку

Порушення терморегуляції організму також виникає через причини, пов’язані з нервовими захворюваннями, які включають пухлини мозку, депресії, панічні атаки тощо. У цьому випадку важливо не боротися з симптомами, а пройти обстеження, яке виявить причину.

Джерело 7mednews
Не пропустіть