П’ять незвичайних сукулентів для вашого зимового саду

Cукулентні рослини – це не тільки та запилена нефритова квітка в офісі. Популярність сукулентних рослин зросла в останні роки не тільки через нескладний догляд, а й за рахунок їх різноманітності і краси.

Завдяки своїм особливостям деякі сукуленти виглядають так, ніби вони виросли на іншій планеті, а не на нашому підвіконні. Ось п’ять незвичайних сукулентів, які додадуть індивідуальності і краси в колекцію вашого зимового саду.

Ехеверія”Топсі Торви”

Рід сукулентів ехеверія, також відомий як мексиканські кури і курчата, охоплює сотні розеткових рослин, які ростуть в Мексиці, Центральній Америці та Південній Америці. Квадратні кінчики листя ехеверії Топсі Торви надають вид морського їжака і виглядають красиво, особливо, коли їх саджають групами або в поєднанні з іншими сукулентами в саду. Посадіть Топсі Торви в горщик зеленувато-жовтого кольору, щоб показати його бліде блакитно-зелене листя.

 Адроміскус купера

Адроміскус купера, іноді званий рослиною яструбиних яєць, має пухке маленьке листя, всіяне пурпурово-сірими цяточками. Рослини особливо чутливі до морозу і не повинні піддаватися впливу температур нижче 7 градусів Цельсія. Плями на листках стануть більш вираженими при яскравому сонячному світлі. Рослини легко розмножуються живцюванням листя. Відірвіть листок від стебла і вставте його у вологу суміш землі для кактусів. Коріння утворюються через чотири-шість тижнів.

Адроміскус крістатус

Адроміскус крістатус – південноафриканський родич каланхое, має трикутне листя із трішки скуйовдженими кінчиками. Ці рослини переносять легкий мороз, але найкраще ростуть в прохолодному сонячному місці з рідкісними поливами. Червоні і білі квіти будуть виглядати поміж дводюймовим листям на дозрілих рослинах.

Тигрові щелепи

Тигрова фаукарія – це рослина, яка одночасно лякає і викликає бажання доторкнутися до химерного зазубреного листя. На додаток до дивовижної форми листків, схожих на тигрові щелепи, на рослині можуть з’явитися золотисті квіти. Тигрова фаукарія підходить тим, кому потрібен сукулент, стійкий до відсутності сонця, але її доведеться поливати частіше, ніж більшість інших сукулентів. Якщо рослини стають занадто сухими і листя відокремлюються від стебла, ви можете використовувати це листя, щоб посадити нові рослини.

Бейсбольний м’яч

Еуфорбія обеса- пухкий персонаж, який прикрасить ваш сад. Його сферична форма не має шипів, які бувають на подібних круглих рослинах. Щотижневий полив радує бейсбольну рослину і допоможе їй прожити довге життя у вашому домі. Маленькі квіти можуть з’явитися на вершині кулі, даючи вам сигнал про те, що рослина квітне.

Джерело pravda

Не пропустіть