Прискорюємо ріст волосся: Топ-5 домашніх засобів

Здорове довге волосся сьогодні – справжнє багатство! Наводимо Вам кілька домашніх засобів з натуральних інгредієнтів, які допоможуть прискорити ріст локонів.

Як прискорити ріст?

Є два способи прискорити ріст волосся:

  • Забезпечуємо волосся необхідними вітамінами і жирними кислотами.
  • Стимулюємо кровотік. Це дає збільшення живлення і пробудження нових фолікул. Для цього необхідні інгредієнти, що викликають невелике роздратування.

На скільки виросте волосся?

Це питання дуже індивідуальне. У більшості прискорення росту спостерігається в 1,2-2 рази в порівнянні зі звичайною швидкістю. Нижче представлені найбільш ефективні домашні маски для росту волосся

Олії та вітаміни

Найчастіше використовується реп’яхова олія. Вона найбільш доступна та продається в більшості аптек. Причому дуже часто її поєднують з пекучим перцем. Такі засоби використовуються для забезпечення живильної та стимулюючої дії. До пари столових ложечок цієї олії додаємо по 10 крапель вітамінів А і Е. І ще додаємо 10 крапель будь-якої ефірної олії. Для стимуляції росту підходять лаванда, ялиця, іланг-іланг і ін.

Гірчичний порошок

Гірчичний порошок володіє яскравими пекучими властивостями. Тому використовують його разом з олією. Найбільш підходить оливкова, так як відрізняється середньої в’язкістю. Столову ложечку без гірки сухого порошку розводимо теплою водою до консистенції сметани. Вливаємо ст.л. оливкової олії. Добре розмішуємо і наносимо по проділах. Вкриваємо поліетиленовою шапочкою на 10-25 хвилин. Будьте уважні до своїх відчуттів. Помірне поколювання значить, що маска працює і стимулює цибулини. Печіння і свербіж неприпустимі, так як викличуть сильне роздратування.

Жовток

Жовток в своєму складі містить величезну кількість вітамінів і корисних мікроелементів. Багато з них необхідні для росту волосся. Відокремте жовток від білка, зніміть плівку і збийте виделкою. Додайте столову ложечку будь-якої олії. Можна також додати вітаміни і ефірні олії. Тримають таку маску на волоссі годину під поліетиленовою шапочкою.

Кокосова олія

Кокосова олія широко використовується в Індії і Таїланді для догляду за волоссям і шкірою. Вона допомагає і в чистому вигляді, завдяки великій кількості жирних кислот в своєму складі. Вона здатна загоювати посічені кінчики і робити локони більш гладкими і блискучими. Її можна наносити як маску перед кожним миттям голови або через раз на 40-60 хвилин на корені і довжину.

Бурштинова кислота

Ця кислота часто використовується в косметичних засобах. Для волосся є склад “Есвіцин”. Він складається з води, бурштинової кислоти і набору вітамінів і мінералів в унікальній кількості, що відповідає їх кількості в організмі людини. Наноситься склад на корені щодня або через день. Не потребує змивання. Виробник анонсує ефект через 2 тижні. Причому склад позбавляє від випадіння та робить волосся густішим.

Читайте також: Догляд за обличчям взимку: 5 головних помилок


Не пропустіть