Антитренди в зачісках 2021: варіанти, яких варто уникати

Виглядати надзвичайно завжди і скрізь хоче кожна жінка. Стильна стрижка, яка ідеально підходить вашому типу обличчя, дозволить виглядати свіжо і молодо. Щороку стилісти підносять жінкам сюрпризи у вигляді нових трендових зачісок. Щоб не опинитися в незручному становищі, обравши для себе зачіску, що вийшла з моди, необхідно стежити за модними тенденціями в області сучасних стрижок. Давайте розглянемо детальніше антітренди зачісок в 2021 році.

Лялькові кучері

Різноманітні локони і кучеряве волосся – це незаперечний тренд 2021 року. Жінки з такими зачісками виглядають неймовірно ніжно і привабливо. Єдиний антитренд в світі завитків – це занадто тугі і ретельно накручені пасма. Таку зачіску можна побачити на ляльках. Справа в тому, що світ моди намагається наблизитися до природної краси, а такі кучерики виглядають занадто штучно.

Альтернатива – прості локони, які можна зробити навіть без плойки, а за допомогою гелю і рук.

Гофре на всій шевелюрі

Десять років тому було неймовірно стильно робити геометричну зачіску за допомогою плойки гофре. Зазвичай жінки того часу використовували гофре на всій довжині волосся, тим самим створювали неймовірно об’ємну і оригінальну зачіску. Сьогодні така зачіска покаже лишн ваш несмак, так як гофре стало безповоротним антитрендом. Виняток можна зробити тільки в тому випадку, якщо гофре виконане на коренях, але при цьому воно прикрите верхніми локонами.

Високий хвіст

Раніше стилісти запевняли, що при виборі такої зачіски, як хвіст потрібно робити тільки високий або низький варіант, але ні в якому разі не зав’язувати його посередині. Сьогодні високий хвіст став антитрендом, добре хоч низький хвіст залишився в моді.

Причому хвіст посередині краще не робити ідеально гладким, а створити трохи хаотичну зачіску. До речі, високий хвіст згубно впливає на корені волосся, тому модниці нічого не втратили через перехід такої зачіски в антитренди.

Антитренди в стрижках

У 2021 році з’явилося більше можливостей, щоб створити свій індивідуальний образ. Особливих антитрендів в світі стрижок не спостерігається, але стилісти відзначають – чим природніше виглядає стрижка, тим краще. Наприклад, ультракороткий боб з виголеною потилицею незабаром стане не таким популярним. На зміну цій зачісці прийде більш жіночний подовжений або текстурований боб.

Улюблене багатьма подовжене каре також зникло з лідерів, проте знову популярністю користується каре на середню довжину з рівним зрізом.

Не варто вибирати екстравагантні стрижки. У 2021 році особливо актуальними будуть стрижки з асиметрією, але при цьому занадто явна різниця в довжині – це антитренд.

Перед рішенням змінити стрижку або вибрати модне укладання необхідно уточнити всі модні тренди. У цьому матеріалі ми розповіли найголовніші нюанси в світі волосся, які допоможуть вам при створенні ідеального образу стильної модниці.

Читайте також: Головні тренди 2021: стрижки і фарбування


Не пропустіть