Представники Девіда Швіммера прокоментували його передбачуваний роман з Дженніфер Еністон

Всього через день після появи чуток про роман партнерів по серіалу «Друзі» – Дженніфер Еністон і Девіда Швіммера з’явилися спростування. Представник актора заявив HuffPost UK, що про романтичний зв’язок між артистами не може бути й мови. Припущення шанувальників про те, що пару пов’язує щось більше, ніж просто дружба, виявилися неправдою.

Чутки про роман Еністон і Швіммера з’явилися після виходу довгоочікуваного спецвипуску серіалу «Друзі». Актори десять років грали екранних коханих, але в реальності переступати межу ніхто з них не наважувався. Відновлення культового проекту, нібито, підштовхнуло зірок на відверті зізнання. За словами інсайдерів, під час зйомок обидвоє згадали про колишню симпатію один до одного і навіть провели певний час наодинці.

«Вони добре проводили час, розмовляючи і сміючись. Їх також помітили за прогулянкою по одному з улюблених виноградників Джен в Санта-Барбарі. Вони пили вино і виглядали так, що відразу було ясно: між ними хімія», – цитує слова джерела видання Closer.

Незважаючи на те, що представники спростували роман Швіммера і Еністон, самі артисти поки ніяк не коментували ці чутки. Шанувальники як і раніше впевнені, що спогади про минуле пробудили почуття між зоряними колегами.

Читайте також: Солістка гурту “KAZKA” Олександра Заріцька розсекретила, чому колись схудла на 25 кілограм


Не пропустіть