Джей Ло і Бен Аффлек пригледіли для себе будинок за 85 мільйонів доларів

Не встигли Дженніфер Лопес і Бен Аффлек увійти в робочий режим після відпочинку в Європі, як одразу ж почали шукати новий будинок! Раніше західні ЗМІ писали, що пара вже деякий час перебуває в пошуку великого особняка для всієї родини. Напередодні папараці застали зірок за пошуком любовного гніздечка.

Раніше західні ЗМІ писали, що Бен і Джей Ло вже пригледіли собі будинок, вартістю в 65 мільйонів доларів. Нагадаємо, що той особняк має житлову площу 31 000 квадратних футів. У ньому 8 спалень і 12 ванних кімнат. А всередині будинку навіть є боулінг.

Але, як виявилося, цей варіант їх не влаштував. Тепер пара вирішила замахнутися на будинок, який коштує 85 мільйонів доларів! Його площа набагато більша. У такому будинку вони зможуть влаштовувати грандіозні вечірки. У ньому 12 спалень і 24 ванних кімнати! Крім того, на території передбачений величезний басейн, а також закритий спортивний комплекс з баскетбольним майданчиком і боксерським рингом.

Нагадаємо, першого разу Дженніфер Лопес і Бен Аффлек зустрічалися з 2002 по 2004 рік. Бен навіть зробив обраниці пропозицію, але весілля спочатку відклали, а потім зірки вирішили розійтися. Цієї весни пара возз’єдналася через майже 17 років після розриву.

Читайте також: Яніна Соколова зізналась, що більше не зможе стати мамою та звернулась до ненародженої доньки


Не пропустіть