Правильний догляд за шкірою обличчя

Відомо, що справжня жінка повинна виглядати на всі сто в будь-який час доби і за будь-яких обставин. Досягти цього не так вже й важко, як може здатися на перший погляд. Виконання простих рекомендацій допоможе підтримати молодість і свіжість шкіри.

Для отримання стійкого результату догляд за шкірою обличчя повинен здійснюватися щодня. Дуже корисно вмивати обличчя кубиками льоду. Це сприяє звуженню пор і кращій циркуляції крові в судинах, і зовні виражається в підтягненості шкіри, її бархатності. Корисними будуть кубики льоду на основі трав’яних відварів, які надають своїми корисними властивостями сприятливу дію на шкіру і її загоєння від дрібних ранок.

У вечірньому туалеті в обов’язковому порядку весь макіяж повинен бути знятий з обличчя очищаючим лосьйоном (тоніком, молочком), цим забезпечується відпочинок і вільний «подих» шкіри.

Не частіше, ніж раз – два в тиждень корисно проводити чистку обличчя за допомогою скрабу. Це цілком можливо в домашніх умовах. Головне тут – підібрати найбільш відповідний скраб для свого типу шкіри, з урахуванням усіх особливостей.

Скраб наноситься на обличчя, уникаючи при цьому зони навколо очей, губ, так як шкіра в цих місцях найбільш ніжна, і така сувора чистка їй ні до чого. Основна мета такого косметичного засобу полягає у відлущуванні ороговілих клітин. Прекрасно з цим завданням справляються і засоби з серії народних рецептів, наприклад, яєчний жовток. Він наноситься на обличчя і після повного висихання утворює плівку. Процес трохи неприємний, злегка болючий, але через пару – трійку годин шкіра набуває небувалої бархатності, і при цьому підживляється корисними речовинами.

Живлення шкіри обличчя передбачає нанесення масок, здатних насичити шкіру корисними речовинами, необхідними для її здоров’я. Асортимент масок в косметології величезний, але, знову ж таки, необхідно використовувати тільки ті, які підходять під потрібний тип шкіри. Маски слід застосовувати не частіше, ніж раз на тиждень.

Джерело ledisite.ru
Не пропустіть