Ці 3 пари взуття найкраще підходять до вашої міні-спідниці цього літа!

Одна з наших улюблених речей влітку? Звичайно, міні-спідниця! Ніякий інший одяг не зробить вас такою привабливою. Але, і її теж треба вміти правильно стилізувати.

Взуття, яке ми носимо з нашою спідницею має вирішальне значення! При неправильному його підборі ми можемо просто виглядати дешево і безглуздо. Щоб цього з вами не трапилося, ми розповімо, яке взуття завжди виглядає відмінно з міні-спідницею.

Кросівки

Якщо є взуття, яке дійсно підходить до всього, то це наші улюблені кросівки. Особливо круто для джинсової міні-спідниці підійдуть білі кросівки. Вони виглядають не тільки незвичайно невимушено, але і супер-комфортно. Що може бути краще, вірно?

Зручні сандалі

Сандалі для міні-спідниці? Минулого літа ми б відмовилися, тепер ми обожнюємо зручне взуття. Разом із міні-спідницею вони створюють крутий образ і дозволяють нам виглядати ще більш захоплююче.

Чоботи на підборах

Увага, це буде шикарно! Найгарячіша комбінація для вашої міні-спідниці – це модні чоботи на підборах. Важливо: ніс повинен бути абсолютно круглий і не загострений. Ще один плюс? Черевики зберігають ноги в теплі, і ми можемо носити нашу міні-спідницю навіть у вересні.

Джерело ohfashion.ru
Не пропустіть