Поради. Який одяг узяти з собою для відпочинку на морі

Напередодні довгоочікуваного літа ми починаємо усвідомлювати, що тепле море і гаряче сонце – вже близько. Так, дорогі наші красуні, вже останній день лютого і завтра прийде весна, за якої неухильно настане літо. Загалом, можна сміливо починати готуватися до пляжного сезону, а ось що взяти з собою на море – про це ми сьогодні і поговоримо.

Поради. Що взяти з собою на море.

1. Купальник варто вибрати завчасно. Він повинен бути по фігурі і потрібного Вам розміру, щоб уникнути трагічної втрати його в морських хвилях або появи подразнення шкіри. З огляду на це, найкращим способом залишатися завжди красивою і задоволеною буде придбання нового купальника.

2. Не варто брати з собою на відпочинок речі, які мають відверто міський фасон і жорсткі тканини, покликані підтримувати природну форму одягу.

3. Підбираючи наряди, зверніть увагу на вироби з натуральних, дихаючих, легких тканин, таких як: бавовна, шовк або льон.

4. Одяг повинен дозволяти тілу «дихати» і бути максимально вільним, щоб не завдавати тілу дискомфорту в русі.

5. Беріть в поїздку речі, які можна буде з легкістю комбінувати, створюючи тим самим новий образ кожен день. Не варто тягнути валізи з гардеробом.

6. У разі, якщо від готелю до моря доведеться добиратися транспортом або тривалий час пішки, подбайте про те, щоб у Вас був одяг для цих цілей. Не варто в купальнику і парео дефілювати через все місто.

7. Не варто забувати про декілька теплих речах, які можна буде одягнути прохолодного вечора. Для цих цілей відмінно підійдуть: легка куртка з джинсової тканини, а також штани, кардиган і, наприклад, слакси.

8. Взуття має бути як для пляжного, туристичного, так і для вечірнього відпочинку, на підборах.

9. Не забувайте про аксесуари.

Не пропустіть