Популярна зачіска 2021: трендові варіанти стрижки шеггі

Представницям слабкої статі доводиться ламати голову над вибором нової зачіски, однак, існує декілька варіантів стрижок на різні типи волосся, які грамотно підкреслять овал обличчя. Наприклад, на короткому волоссі чудово виглядатиме стрижка боб, каре або піксі.

Однак, для цінителів унікальних форм і текстур є відмінний варіант зачіски під назвою шеггі. Він ідеально підходить як жінкам з коротким волоссям, так і з локонами розміру міді. У даній статті будуть представлені найпоширеніші варіації даної стрижки.

Щоб урізноманітнити стрижку на короткому або довгому волоссі, можна зробити шеггі з пасмами різної довжини, тоді буде складатися враження «рваних» пасом.

Різні типи локонів вимагають різного підходу. Так, можна зробити шеггі з прямим або рівним волоссям. Тоді власниця такої шевелюри не буде виглядати «кудлатою», а зачіска буде більш акуратною. Можна пограти з кольорами і пофарбувати різні шари волосся в схожі відтінки, наприклад, в русявий і темно русявий.

Ще один варіант – це шеггі без рваних пасом. Якщо не хочеться, щоб враження скуйовдженості було присутнє на волоссі, можна зробити стрижку з м’якими шарами.

Також існує варіант стрижки на кучеряве волосся, яке легко піддається даній зачісці. І виглядає це дуже сучасно.

Можна зробити класичну кошлату зачіску, з косим чубчиком і рваними пасмами. Якщо хочеться ще більше виділити текстуру волосся, сміливо робіть крок в сторону неординарного кольору. Наприклад, синього.

Набридли стандартні відтінки волосся, тоді ідеальним варіантом стане фарбування в яскраві кольори, такі як рожевий і фіолетовий.

Шеггі – це втілення енергії міста. Така зачіска буде виграшно виглядати на волоссі, що в’ється, при цьому кінці пасом будуть спрямовані не в середину, як в класичному варіанті, а назовні, що робить образ більш живим.

Не варто боятися робити таку зачіску на тонкому і ламкому волоссі. Швидше навпаки, шеггі додасть йому додаткового об’єму.

Стрижка з рваними і прямими пасмами, що йдуть вниз – це символ руху. І укладати таку зачіску – це справа кількох хвилин.

Чудовим варіантом для волосся довжини міді стане не дуже об’ємний чубчик, що буде створювати додатковий об’єм для всієї зачіски.

Можна пограти з кольором і пофарбувати локони під сивину, розбавивши зачіску світлими і темно-бузковими пасмами.

Якщо волосся тонке і ламке, можна вдатися до маленької хитрості і зробити чубок довшим. Це візуально збільшить густоту.

Можна пограти з фактурою і варіантами стрижки маллет, яка, в деякому роді, схожа на стрижку шеггі. Чубчик з рідкими пасмами стане відмінним доповненням до вже знайомої зачіски.

Багатошаровість – це новий тренд 2021 року, таким чином не тільки збільшується об’єм і густота волосся, але й помітно підкреслюються риси обличчя. Якщо хочеться скинути зайві роки, варіант багатошарової стрижки шегге стане просто ідеальним рішенням.

Якщо хочеться підкреслити лінію вух, чудовим варіантом стане стрижка шеггі з бакенбардами. При такій зачісці лінія обличчя стає тоншою і помітно підкреслюються вилиці.

Ще одним варіантом для хвилястого волосся – це зробити пасма більш «кошлатими» і багатошаровими. Головне, щоб шари були не дуже рваними і глибокими, тоді враження від стрижки буде зіпсовано.

Зачіска в стилі шеггі – це тренд цього сезону не тільки тому, що вона підходить майже під всі типи волосся, але й через простоту її укладання. Можна пограти з тим, як вона виглядає, зробити волосся більш скуйовдженим, через що буде складатися враження, що локони «брудні».

Можна вибрати ту варіацію зачіски, яка зробить акцент на вашому обличчі або створить додаткову густоту якщо волосся ламке. Залишається тільки побажати Вам успіхів у створенні неповторного і індивідуального образу.

Читайте також: Модні варіанти фарбування волосся зима 2020-2021


Не пропустіть