Помилки при догляді за шкірою обличчя, які погіршують її стан

В Інтернеті можна знайти безліч порад по догляду за шкірою обличчя, проте далеко не всі вони однаково корисні. Професійні лікарі-дерматологи розповіли, які популярні омани по догляду за обличчям не йдуть на користь чутливій шкірі.

Зловживання оліями
Різноманітні олії давно асоціюються з натуральною та здоровою косметикою. У цьому є частка правди, проте лікарі настійно радять не перебільшувати з оліями при догляді за шкірою. Олію можна наносити на шкіру не частіше ніж один раз на 1-2 тижні і тільки власницям сухої шкіри. Дівчатам з жирною шкірою і висипаннями олію використовувати не можна, адже вона тільки посилить проблему.

Міцелярна вода підходить не для всіх
Міцелярна вода користується великою популярністю у представниць прекрасної статі, проте багато з них не знають нюансів в її застосуванні. Засіб не підходить для вікової шкіри, для частого застосування, а також вимагає обов’язкового змивання водою, чим багато дівчат нехтують.

Краса в капсулах
Прийом «краси в капсулах» або просто колагену у вигляді таблеток не має впливу на стан шкіри. За словами дерматологів, капсули розчиняються в шлунку як будь-який інший продукт, не надаючи будь-якого впливу на шкіру – ні позитивного, ні негативного.

Чудо-дію ретиноїдів
Користь ретиноїдів для шкіри доведена лікарями. Ці корисні речовини допомагають їй в боротьбі з виділенням сала, акне і зморшок, однак їх нешкідливість не доведена науково. Лікарі категорично не радять застосовувати ретиноїди в літній період і під час вагітності.

Джерело

Не пропустіть