Пірсинг: всі за і проти

Пірсинг – один з головних трендів нинішньої епохи мілленіалів. Будучи цінителями унікальності, ваші діти і внуки, напевно, захочуть зробити пірсинг і відрізнитися від однолітків. Ми з’ясуємо причини, чому люди роблять проколи на своєму тілі і якими наслідками це може загрожувати.

Давайте розпочнемо з деяких мінусів

Інфекція

Симптомами зараження після проколу голкою можуть бути чутливість, почервоніння, висока температура, лихоманка і утворення рубців навколо проколу. Інфекції рідко бувають смертельно небезпечними, але можуть викликати роздратування і болючість в пошкодженій області. У будь-якому випадку, при прояві хоча б одного симптому потрібно терміново звернутися до лікаря і виявити причину поганого самопочуття.

Для попередження поширення інфекції дотримуйтесь запропонованих майстром пірсингу правил: обробляйте рану антибактеріальним розчином і витирайте надлишки вологи тампоном, утримайтеся від відвідування сауни і купання в басейні, не носіть обтягуючий одяг до моменту, поки місце проколу не заживе.

Вартість

Якщо ви не зійшли з розуму і не наважилися робити прокол у когось вдома, ціна послуги пірсингу варіюється від 1 до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Чим досвідченіший майстер і чим складніший прокол, тим більше ви заплатите.

Не забувайте, що, крім проколу, вам потрібно додати ціну сережки з хірургічної сталі і прикраси з дорогоцінного металу, а також необхідно придбати медикаменти. У підсумку, ви можете вийти за межу очікуваної ціни і неприємно здивуватися кількості витрачених грошей.

Обмеження

Перш ніж наважитися на прокол, оцініть всі за і проти. Можливо, ваше бажання вразити партнера не буде відповідати ціні цього рішення. Не дивуйтеся, коли металодетектори будуть реагувати на сталеву сережку і вам доведеться демонструвати службі охорони свій аксесуар. Пірсинг язика, може обернутися запаленням порожнини рота і порушеною дикцією, а прокол вуздечки – зміщенням передніх зубів. Уважно поставтеся до свого здоров’я і не ризикуйте ним даремно.

Давайте перейдемо до більш цікавих наслідків пірсингу: плюсів

Самовираження

Пірсинг може стати відмінним засобом виділитися з натовпу. Аксесуар, що підходить до стилю одягу або відповідного способу життя, точно кинеться в очі при зустрічі з новим знайомим і залишить спогад про вас. Якщо ви відносите себе до субкультури, на кшталт панків або емо, то пірсинг дозволить вам швидше влитися в колектив і знайти нових друзів.

Мінливість

На відміну від татуювання, пірсинг не завдасть багато клопоту. Набридла сережка? Купіть нову з дорогоцінним каменем або незвичайної форми, щоб внести «родзинку» в повсякденний образ. Як тільки ви переживете перехідний бунтарський вік, ймовірно, що і тяга до експериментів пройде: зніміть сережку і намастіть прокол кремом від шрамів. Він повинен зажити протягом 1-2 місяців.

Джерело womanhit.ru
Не пропустіть