Омолодження: чи можливо скинути 15 років за одну процедуру

Абсолютно кожній жінці хочеться виглядати молодою і красивою. Але, на жаль, з кожним роком зберігати пружність і молодість шкіри стає все важче.

Наші вірні супутники життя – стрес, неправильне харчування, шкідливі звички, прискорюють процес старіння і негативно впливають на стан епідермісу.

І якщо раніше з появою перших мімічних зморшок ми замислювалися про пластичну хірургію і про те, як страшно лягати “під ніж”, то зараз думати про це немає ніякої необхідності.

Адже є інші способи подарувати своєму обличчю молодість і свіжість. Сьогодні в арсеналі косметологів – чимало засобів, які допомагають буквально стерти роки з обличчя. Це і нитки, і філери, і ботокс. Про останню процедуру – її плюси і мінуси – ми розповімо сьогодні.

Отже, ботокс – процедура, яка стала порятунком для тисячі жінок, які не бажають бачити на своєму обличчі мімічні зморшки і «гусячі лапки». З появою ботоксу з’явилася можливість скинути «зайвих» 10-15 років, і стало зовсім необов’язково кидатися під ніж хірурга.

Давайте розберемося детальніше: що таке ботокс, яку дію він надає і чому став такий популярний?

Ботокс (бутолоксін) – це препарат, який порушує передачу імпульсу від нервового закінчення до м’язу, розслабляючи його.

Завдяки цій здатності, бутолоксін повністю розгладжує зморшки. Крім цього, ботокс впливає на звичку хмуритися. Вже після першої процедури складки на лобі зникають, а коли препарат повністю розсмоктується в шкірі, зморшки набагато довше не турбують вас.

Ін’єкції ботоксу стали популярні завдяки тому, що вони не залишають на тілі ніяких слідів, на відміну від пластичної хірургії. Процедура виконується за допомогою шприца з дуже тонкою голкою, яка вводиться під шкіру на певну глибину.

Коли слід починати колоти ботокс?

У 25-30 років варто провести профілактику обвисання контурів обличчя. Зайва емоційність, задумливість призводять до опущення куточків губ, складкам між бровами тощо. Лікар-косметолог зможе вирішити ці проблеми, обробивши м’язи невеликою кількістю ботоксу.

Після 35-40 років жінки стикаються з проблемою «некрасивого», обвислого підборіддя. Щоб відновити його форму, слід послабити напругу м’язів підборіддя  ботоксом і сформувати контур гелем. Введення гелю можливе також в куточки губ, що дозволить підняти їх і оживити обличчя.

На сьогодні існує величезний вибір гелів і способів їх введення. Кваліфіковані фахівці допомагають підібрати потрібний і відразу бачать, в якій зоні і яким гелем пацієнту краще впливати на проблему.

Уколи ботоксу в поєднанні з гелем розгладжують зморшки, надають шкірі пружності, «підіймають» деякі частини обличчя. Крім цього, безсумнівним плюсом процедури є її доступність. Але, незважаючи на численні переваги цього «чудо-засобу», у нього також є свої недоліки.

З часом ботокс розсмоктується в організмі, що тягне за собою повернення небажаних зморшок. Крім нетривалого ефекту, мінусом ботоксу є численні побічні ефекти: почервоніння, гематоми, запалення. А якщо неуважно поставитися до підбору фахівця для проведення процедури, то взагалі можна «постраждати» від введення перевищеної дози ботоксу і асиметрії обличчя.

Таким чином, ботокс має свої плюси і мінуси. Так що наважуватися на таку процедуру чи ні – тільки ваш вибір. Але якщо рішення буде прийнято позитивне, максимально відповідально поставтеся до вибору фахівця. Адже часто, багатьох побічних ефектів від уколів можна уникнути, якщо косметолог – професіонал і робить свою роботу на «відмінно».

Джерело Womanhit

Не пропустіть