Осінній манікюр: увага на соковитість і насиченість кольорової палітри

У літню пору модниці більше надавали перевагу світлому манікюру, який вигідно підкреслює засмаглу шкіру. З настанням осені мода кардинально змінюється, пропонуючи жінкам надзвичайно соковиті відтінки. Воно й не дивно, адже навіть сама природа вражає буйством фарб. Пропонуємо вашій увазі добірку соковитого і неодмінно помітного нейл-арту.

Пристрасний червоний

Червоний манікюр впевнено крокує з одного сезону в інший і ніколи не здає своїх позицій. Що стосується осені, то цей вогняний відтінок буде просто чарівно виглядати на нігтях і поєднуватися з навколишньою природою.

Завдяки червоному нейл-арту можна з легкістю створити образ впевненої в собі жінки. Що стосується варіантів, як піднести класику в новому вигляді, то їх існує безмежна безліч.

Надихаючий синій

Цей неабиякий колір – унікальний, легко поєднується з осіннім сезоном. Синій охоплює безліч відтінків. Всі вони, від світлого до насиченого, вигідно підкреслюють красу шкіри, особливо коли вона смаглява або має відтінок засмаги. Після літньої пори це для більшості жінок не проблема. Однак, якщо шкіра дуже світла, віддає жовтизною, тоді слід вибрати інший варіант.

Королівський фіолетовий

Розкішний колір. Прекрасно виглядає сам по собі, а також є ідеальним компаньйоном для більш світлих лаків. Фіолетовий, втім, як і рожевий не потребує особливого декору. Однак навіть найбільш невигадливий візерунок або блискуча стрічка здатні додати до нього багатства і благородства.

Глянцевий чорний

Якщо раніше чорний асоціювався з готикою і підлітками, то зараз цей колір став майже класикою.

Грамотно включивши поточні тренди цього сезону і зробивши поправку на специфіку відтінку, можна отримати ексклюзивний, стильний і трохи викликаючий образ, який аж ніяк не буде надмірно кричущим.

Смарагдова розкіш

Ніхто не сперечатиметься з тим, що деякі відтінки зеленого виглядають просто чарівно. Стилісти особливо виділяють смарагдовий колір, який є ідеальною прикрасою для нігтів. При цьому не важливо матову або глянсову основу ви вибрали в помічники. Варто зауважити, що смарагдовий стане справжньою знахідкою для темноволосих жінок і рудоволосих красунь.

Класичний сірий

Для жінок, що бажають отримати яскравий образ, але при цьому не використовувати яскравий колір – класичний сірий стане оптимальним варіантом. Так, він не кращий супутник яскравих фарб, до нього більше підійдуть нейтральні відтінки. Проте в загальному і цілому сірий манікюр теж може стати вигідним рішенням.

Читайте також: Ніжний діловий манікюр 2020: 19 стильних варіантів для нового сезону


Не пропустіть