Оля Полякова вкотре виправдалась через концерт у Харкові під час пандемії коронавірусу

Епатажна виконавиця висловилась стосовно виступу у Харкові під час пандемії коронавірусу, який неабияк обурив українців. 

Під час інтерв’ю для проєкту “Право на владу”, знаменитість вкотре прокоментувала ситуацію навколо банкрутства артистів в період карантинних заходів. На питання ведучої програми Наталії Мосейчук, стосовно того, що робити з концертами, які під час пандемії проводить виконавиця, Оля відповіла, що вона жодним чином не порушила закон, оскільки “меломани” сиділи в масках й дотримувалися дистанції. Зокрема, Полякова відзначила, що кількість квитків була обмеженою.

Найцікавіше те, що співачка зауважила, що у неї є докази того, що концерт проходив з дотриманням усіх правил, втім судячи з відеофрагмента про дистанцію ніхто й не чув. Відеоролик обурив Полякову й вона почала виправдовуватись тим, що це був вуличний концерт до якого вона не має абсолютно ніякого відношення. Зрештою, жінка зауважила, що покараними повинні бути лише організатори виступу, а не вона. В кінці Оля додала, що у той день, коли вона давала концерт були присутні “лише” 2 тисячі людей.

Читайте також: Оля Полякова емоційно відреагувала на хейт у її бік 


Не пропустіть