Алла Мазур розповіла, як правильно спілкуватися з людьми, які побороли рак

Популярна українська телеведуча Алла Мазур розповіла, як потрібно підтримувати людей, які побороли онкозахворювання. 

Знаменитість зізналася, що їй не подобається термін “ремісія”, оскільки, на її думку, ліпше звучить “одужання”. За словами Алли “ремісія” звучить, нібито хвороба нікуди не ділась й лікувальний процес продовжується, а пацієнт отримав маленьку перерву.

Зокрема Мазур зізналася, що оточуючим не легко бути поруч з людьми, які вилікувались від онко. Більшість не може підібрати правильних слів, аби підтримати близьку їй людину.

“Це справді ціла наука – бути у важку хвилину поруч.”

Найцікавіше те, що телеведуча оприлюднила інфографіку про те, як варто інколи перефразувати свої слова, аби вони звучали бадьоріше для людини. Наприклад, ніколи не варто казати про те, що попереду ще довгий процес відновлення, оскільки людина може відчути себе неймовірно самотньою. Краще інколи бути більш нав’язливим, аби близька вам людина розуміла, що у цій боротьбі вона не одна.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Alla Mazur (@allamazurofficial)

Також цікаво, що сьогодні більшість відмовляється від терміну “онкохворі” та намагається використовувати “онкоодужувальні”, аби таким чином змінити ставлення більшості до людей, які зіткнулися з цією хворобою.

Читайте також: Алла Мазур приголомшила мережу екстремальним відпочинком зі синочком


Не пропустіть