Ольга Сумська зізналась, що має проблеми зі здоров’ям

Знаменита акторка та артистка Ольга Сумська, яка нещодавно відсвяткувала 55-річчя, повідомила фанам не дуже втішну новину. Відразу після дня народження жінка вирішила пройти повне обстеження свого організму.

Проте, коли знаменитості повідомили про стан її здоров’я, то Сумська неабияк засмутилась. Співачка зізналась, що в неї є деякі проблеми зі здоров’ям. Лікарі порекомендували Ользі Сумській повністю змінити харчування та, навіть, відмовитись від деяких продуктів.

Жінці категорично заборонили вживати каву, чай, яйця та глютен. Замість цього акторка повинна випивати щодня 1,5 літра води. А ще Ользі Сумській потрібно виконувати спортивні вправи. Про це жінка розповіла на сторінці в Instagram.

За словами зірки українського шоу-бізнесу, їй обстежили абсолютно всі органи. Які саме проблеми зі здоров’ям має Сумська, вона не розсекречує. Однак, акторка повідомила, що її хвороба дуже швидко лікується.

Знаменитість планує зайнятись відновленням здоров’я та виконанням всіх рекомендацій від лікарів.

Фани підтримали артистку, побажавши їй міцного здоров’я. А ще вони порекомендували Ользі Сумській ретельно стежити за своїм самопочуттям та дотримуватись всіх лікарських вказівок.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ольга Сумская (@olgasumska)

Читайте також: TAYANNA повідомила, що зустріла справжнє кохання й показала свого бойфренда


Не пропустіть