Настя Каменських показала набрякле обличчя, повідомивши про серйозні проблеми зі здоров’ям

Відома українська артистка Настя Каменських неабияк збентежила фоловерів. Не так давно в Instagram-stories вона з’явилась з набряклим обличчям. Зірка повідомила кумирам не дуже приємну новину.

За словами виконавиці, в неї серйозні проблеми зі здоров’ям. Настя Каменських зізналась, що страждає від сильної алергічної реакції. В жінки дуже сильно набрякло обличчя, руки та очі. А ще її постійно все свербить.

Артистка заявила, що раніше ніколи не стикалась з такою сильною алергічною реакцією. Також, за словами зірки українського шоу-бізнесу, вона не має поняття, через що страждає від алергії.

Однак, Настя Каменських підозрює, що причиною такого жахливого самопочуття може бути амброзія. Співачка повідомила, що ця рослина росте на території її будинку.

А ще виконавиця розповіла, що в понеділок обов’язково відвідає лікаря. Настя Каменських планує здати всі необхідні аналізи та дізнатися, в чому насправді причина.

Про свій стан здоров’я вона пообіцяла повідомляти кумирам. Шанувальники відразу поспівчували жінці та побажали їй міцного здоров’я. Вони впевнені, що Настя Каменських дуже швидко одужає та відновить свої сили.

Читайте також: TAYANNA повідомила, що зустріла справжнє кохання й показала свого бойфренда


Не пропустіть