Ольга Мартиновська зізналась, скільки грошей витрачає кожного місяця

Зірка популярного проєкту “МастерШеф” Ольга Мартиновська вирішила розповісти, скільки коштів витрачає в місяць. Відомо, що жінка має донечку. Вони живуть в Києві. Ольга Мартиновська відверто розповіла, на що найбільше йде коштів. За словами жінки, в місяць вона витрачає приблизно три тисячі доларів.

Ольга Мартиновська робить все можливе, аби донечка була щаслива. Зірка проєкту “МастерШеф” вкладає кошти у розвиток дитини. Також чимала сума йде на оренду житла. Також Ольга Мартиновська витрачає гроші на власні базові потреби.

“Чесно, близько трьох тис. дол. Це оренда квартири й забезпечення дитини виходить дві тис. дол. Це няня, теніс, плавання, ролики, французька й англійська мови, якісь розваги, іграшка… Я підрахувала – це виходить дві тисячі. До того ж квартира, бензин. А себе я не сильно балую: не воджу себе по ресторанах і не вдягаю якісь бренди”, – розповіла жінка.

Ольга Мартиновська заявила, що їй одній вистачило б однієї тисячі доларів. Однак, зірка “МастерШефа” виховує донечку. За словами жінки, вона завжди купує дитині лише найкраще. Ольга Мартиновська робить все можливе, аби в донечки було щасливе та веселе дитинство.

Читайте також: Ексдружина Андрія Джеджули зізналась, чи спілкується шоумен з донькою

Не пропустіть