Lida Lee вперше розповіла про свою алкогольну залежність

Відома українська співачка Lida Lee приголомшила мережу своїм зізнанням. Нещодавно виконавиця відверто розповіла про свою алкогольну залежність. За словами зірки українського шоу-бізнесу, наразі вона проходить лікування в реабілітаційному центрі. Співачка вирішила поділитись, як проходить її одужання.

“Ліда зараз проходить лікування, досить серйозне лікування, в реабілітаційному центрі з боротьби з алкогольними залежностями. Ось цей кружечок, який нам злили, – це з близького оточення співачки. Як я зрозумів, у них є чат для друзів, де вони спілкуються між собою, і там Ліда скинула кружечок і розповідала про те, як зараз минає її лікування”, – такими подробицями поділився блогер Богдан Беспалов.

Пізніше Lida Lee вийшла на зв’язок та підтвердила цю інформацію. А ще співачка додала, що їй дуже боляче, як вчинили близькі друзі, розповівши про її алкогольну залежність.

“У найвразливіший період життя від найближчих друзів ніж в спину…Думаю, зможу колись розповісти, але не зараз. Я не прощаюсь! Це лиш останній епізод “прірви”, – заявила виконавиця. Фоловери підтримали зірку та побажали швидкого одужання. Вони впевнені, що Lida Lee обов’язково подолає свою залежність.

Читайте також:Суддя шоу “МастерШеф” Ольга Мартиновська закрутила роман з чоловіком, який старший на 17 років

Не пропустіть