Олена Мозгова показала себе до схуднення та розповіла, які їй вдалося втратити зайві кілограми

Популярна українська продюсерка Олена Мозгова не перестає хизуватись своєю схудлою фігурою. Жінка ретельно стежить за зовнішнім виглядом. Вона правильно харчується й часто займається спортом.

Наразі в Олени Мозгової бездоганна фігура. Проте, раніше жінка не могла похизуватись красивим тілом. За словами продюсерки, у травні 2021 року вона важила 85 кілограмів.

Нещодавно Олена Мозгова поділилась архівною світлиною, на якій показала себе до схуднення. Фото продюсерка опублікувала на сторінці у Facebook. Перед камерою вона постала у джинсах та рожевій кофті з принтом.

Зірка позує на кріслі та усміхається. Також Олена Мозгова показала себе після схуднення. За декілька місяців жінці вдалося скинути 22 кілограми. Таким результатом продюсерка дуже задоволена.

У дописі Олена Мозгова повідомила, що більше ніколи не повернеться до попередньої ваги. Жінка заявила, що мати красиве тіло або надмірну вагу – це вибір кожної людини.

Своє схуднення Олена Мозгова вважає великим успіхом. Світлину продюсерки вподобало багато шанувальників. У коментарях вони похвалили жінку за старання та назвали дуже красивою. Юзери пишаються Оленою Мозговою та щиро радіють за неї радіють.

Читайте також: 57-річна Оксана Байрак показала, як виглядала до пластики


Не пропустіть