57-річна Оксана Байрак показала, як виглядала до пластики

Відома українська режисерка та телеведуча Оксана Байрак часто спілкується зі своїми фоловерами. Не так давно вони поцікавились, як жінка виглядала в молодості.

Зірка із задоволенням опублікувала архівні кадри, показавши себе до пластики. Світлинами вона поділилась в Instagram-stories. Оксана Байрак опублікувала фото, на якому позує у стильному головному уборі.

Жінка зробила ефектний макіяж та продемонструвала зухвалий погляд. Також режисерка додала, що порекомендувала б собі 18-річній ніколи не сумніватись у власних силах.

А ще Оксана Байрак поділилась світлиною, на якій позує ще школяркою. Перед камерою вона постала у світлій блузці та з коротким волоссям. Режисерка дуже щаслива, що народилась саме в СРСР. Жінка лише з усмішкою на обличчі пригадує своє дитинство та юні роки.

Рідкісні світлини Оксани Байрак відразу прокоментували шанувальники. За їхніми словами, в молодості жінка була нереально красивою. Також фани додали, що режисерка майже не змінилась.

Вона залишилась такою ж привабливою та харизматичною. Фоловери подякували жінці за чудові кадри та побажали їй завжди бути позитивною та життєрадісною.

Читайте також: Влад Яма показав, як 6-річний син зголив йому бороду


Не пропустіть