Влад Яма показав, як 6-річний син зголив йому бороду

Популярний та успішний хореограф Влад Яма продовжує насолоджуватись сімейним відпочинком. Разом з коханою дружиною та сином зірка проводить відпустку в Маямі.

Також чоловік не забуває спілкуватись зі своїми фоловерами. Він активно розвиває блог й часто публікує нові кадри. Нещодавно Влад Яма показав, як 6-річний син зголив йому бороду.

Під час відпочинку хореограф вирішив змінити імідж. В Instagram-stories чоловік показав, як син зосереджено працює з бритвою в руках. Своє перевтілення Влад Яма завершив самотужки. Хореограф залишив лише маленьку борідку та вуса.

А ще зірка українського шоу-бізнесу показав, як на зміну іміджу відреагувала його дружина. Лілія Яма почала неабияк сміятись, коли побачила хореографа.

За словами чоловіка, новий імідж її дуже розвеселив. Також знаменитість пожартував, що поголене волосся продасть в Маямі. Новий імідж чоловіка відразу оцінили шанувальники.

Вони повідомили, що маленька борідка личить хореографу набагато більше. А ще, за словами фоловерів, у подружжя росте справжній помічник. Фанів неабияк зворушила світлина, на якій син Влада Ями голить йому бороду.

Читайте також: Роман Сасанчин розчулив фоловерів кадром з дружиною та крихітною донечкою


Не пропустіть