Анна Трінчер поскаржилась на медсестру з державної лікарні, яка відмовлялась наглядати за її коханим

Популярна українська співачка та акторка Анна Трінчер поскаржилась на медсестру з державної лікарні. Декілька днів тому її нареченого Олександра Волошина виписали з лікарні. Відомо, що блогер переніс складну операцію, яка, на щастя, пройшла успішно.

Три дні Анна Трінчер провела у лікарняній палаті свого коханого. Вона постійно була поруч та допомагала Олександру. Проте, медичним персоналом дівчина залишилась дуже незадоволена.

Анна Трінчер поскаржилась на медсестру, яка не хотіла виконувати свої обов’язки. За словами співачки, вона ігнорувала всі прохання дівчини. А ще медсестра робила все з відразою.

Також Анна Трінчер повідомила, що два дні за її нареченим наглядав медбрат. За словами дівчини, медичний працівник із задоволенням виконував всі прохання артистки. Виконавиця була приємно вражена таким ставлення медбрата.

Проте, на наступний день за Олександром Волошином наглядала медсестра. Її Анна Трінчер назвала просто жахливою. В державній лікарні закохані пробули лише три дні. Олександр Волошин виписався набагато раніше, тому що йому не сподобалось відношення медсестри. Наразі блогер почуває себе чудово.

Читайте також: Настя Каменських вразила ефектним образом під час відпочинку в Мексиці


Не пропустіть