Alyona Alyona натякнула, що з’їжджає від свого бойфренда

Відома реперка Alyona Alyona неабияк заінтригувала фоловерів. Не так давно дівчина натякнула, що з’їжджає від свого бойфренда. Подробицями вона поділилась в Instagram-stories.

Зірка опублікувала світлину, на якій продемонструвала зібрані речі. Також Alyona Alyona додала, що це рішення було для неї дуже непростим.

Велика кількість фоловерів відразу засипала реперку запитаннями. Фани поцікавились, чи пов’язаний її переїзд з труднощами у стосунках. Проте, артистка відповіла неоднозначно.

Вона повідомила, що з’їжджає від свого бойфренда. Однак, за словами реперки, Alyona Alyona буде з ним бачитись. Зізнання зірки ще більше заінтригувало фоловерів.

Вони припустили, що реперка їде у відрядження, тому довгий час не бачитиметься зі своїм коханим. Однак, подробиць Alyona Alyona не розсекретила. Шанувальники щиро сподіваються, що співачка все-таки пояснить причину свого переїзду.

А ще фоловери побажали реперці завжди бути щасливою та коханою. За їхніми словами, Денис та Alyona Alyona є чудовою парою. Прихильники повідомили, що неабияк засмутяться, якщо закохані розірвуть свої стосунки.

Читайте також: В мережі показали, як виглядає єдина донька Віктора Павліка


Не пропустіть