Олексій Завгородній показав своїх бабусю та дідуся, розчуливши кумедним танцем з ними

Знаменитий український артист Олексій Завгородній вирішив потішити фоловерів кумедним танцем зі своїми бабусею та дідусем. В соцмережі Instagram чоловік опублікував ролик з рідними людьми та показав, як весело проводить час в родинному колі.

Олексій Завгородній повідомив, що завітав в гості до бабусі та дідуся на новорічні свята. Артист не лише подарував рідним чудові емоції, а й записав з ними зворушливий ролик. Разом з бабусею та дідусем він відтворив популярний танець під хіт “ZAVTRA” гурту “MOZGI”.

Перед камерою рідні виконавця з’явились у святковому вбранні. Його бабуся одягнула темні штани та блузу з принтом, а дідусь постав перед камерою у картатій сорочці та джинсах.

Разом з Олексієм Завгороднім вони кумедно продемонстрували свої рухи, піднявши настрій великій кількості фоловерів. Фани відразу оцінили зворушливий ролик артиста. У коментарях вони повідомили, що в Олексія Завгороднього дуже сучасна сім’я.

Шанувальники щиро пораділи за те, що виконавець перебуває в таких чудових стосунках з рідними. А ще фоловери побажали бабусі та дідусеві артиста завжди залишатись позитивними та життєрадісними.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Oleksii Zavgorodnii (@positiff)

Читайте також: Роман Сасанчин вперше показав обличчя новонародженої донечки


Не пропустіть