Оголена Даша Астаф’єва потішила мережу відвертими кадрами

Даша Астаф’єва є однією з найпопулярніших українських артисток. Жінка має ефектну зовнішність та чудову фігуру. Відома модель часто показує своє красиве тіло та бере участь у відвертих фотосесіях.

На цей раз Даша Астаф’єва знову потішила мережу пікантними кадрами. Жінка влаштувала спокусливу фотосесію, поставши у ванній кімнаті.

Перед камерою зірка українського шоу-бізнесу з’явилась повністю оголена. Даша Астаф’єва засвітила красиві груди та пружні сіднички. Пікантні місця артистка прикрила білосніжним халатом, який красувався на її плечі.

Також модель вирішила поспілкуватись зі своїми фоловерами. Вона повідомила, що має чудовий настрій, тому готова відповісти на провокативні запитання. Однак, хтось з кумирів написав, що хороший настрій зранку може зіпсувати керівництво.

Даша Астаф’єва жартівливо відповіла на коментар фоловера. Вона повідомила, що в такому разі краще прокидатись без керівництва. Чорно-білу світлину артистки відразу вподобала шалена кількість кумирів.

Шанувальники оцінили ефектне тіло Даші Астаф’євої, засипавши її безліччю компліментів. А ще вони побажали зірці завжди залишатись такою життєрадісною та позитивною.

Читайте також: Ксенія Мішина засвітила оголений животик на шкільній лінійці свого сина


Не пропустіть