Леся Нікітюк похизувалась красивим макіяжем та порівняла себе з печерними людьми

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк, яка здобула неабияку популярність в шоу-бізнесі, продемонструвала красивий макіяж та порівняла себе з печерними людьми.

На сторінці в Instagram знаменитість опублікувала новий фотоколаж, який складався з чотирьох світлин. Перед камерою теледіва постала у сорочці блакитного кольору та чорному піджаку.

Свій стильний образ Леся Нікітюк доповнила масивними сережками й манікюром помаранжевого кольору. А ще жінка зробила ефектний макіяж. Свої бездонні сірі очі вона підкреслила чорними стрілками та нюдовими тінями. Губи телеведуча нафарбувала матовою помадою.

У дописі Леся Нікітюк повідомила, що дуже щаслива жити в сучасному світі. За словами жінки, якби вона народилась багато століть тому, то виглядала б зовсім не так, як зараз.

Жарт знаменитості оцінило багато кумирів. Вони засипали Лесю Нікітюк приємними словами й повідомили, що в неї розкішний вигляд. Велика кількість шанувальників побажала телеведучій завжди виглядати так бездоганно. А ще, за їхніми словами, в Лесі Нікітюк дуже особлива зовнішність.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Леся Никитюк (@lesia_nikituk)


Не пропустіть