Маша Єфросиніна розповіла, як вперше відвідала секс-шоп

Українська телеведуча Маша Єфросиніна вирішила поспілкуватись з кумирами на пікантну тему. В YouTube-проєкті “Взрослые девочки” жінка розповіла, як вперше сходила до секс-шопу.

За словами теледіви, це було на початку 2000-х. Тоді знаменитість вирушила з коханим чоловіком до Амстердаму. На той час Маша Єфросиніна вже була відомою телеведучою.

Вона неабияк боялась, що в Києві її зможуть впізнати шанувальники. Саме через це Єфросиніна вперше відвідала секс-шоп в Амстердамі. Однак, жінку впізнали і там.

За словами телеведучої, в той момент вона ледь не згоріла від сорому. Маша Єфросиніна відразу почала вдавати, ніби нічого не купує. Вона повернулась до туристів спиною та ніяк не реагувала на їхні вигуки.

Телеведуча зізналась, що була шокована, коли її впізнали за кордоном. Також, за словами Маші Єфросиніної, водночас їй було соромно та смішно. Зараз зірка українського шоу-бізнесу з усмішкою на обличчі згадує цей кумедний інцидент.

А ще жінка заявила, що ніколи не потрібно соромитись природних речей. На думку Єфросиніної, зі своїми фоловерами завжди необхідно бути щирою та відвертою.

Читайте також: Лідія Таран потішила мережу світлиною, на якій позує без макіяжу


Не пропустіть