Об’ємні зачіски на коротке волосся: 17 трендових варіантів

Короткі стрижки дозволяють вигадувати різноманітні укладання, в тому числі і ефектні об’ємні зачіски. Для створення пишноого укладання необхідні фен, брашинг, стайлінг і також бігуді або праска. У цій статті ми покажемо найкрасивіші ідеї об’ємних зачісок для стильних коротких стрижок.

Карколомні об’ємні зачіски для каре

Стрижка каре не вибаглива до укладання. При бажанні завжди можна залишити волосся в природному вигляді. Для романтичного образу жінки вибирають стильну укладку з хвилястими локонами. Зачіска дозволяє збільшити об’єм навіть у найтоншого волосся.

Мальвінка – це стильна зачіска, яка створює не тільки молодіжний образ, але й прибирає волосся з обличчя. Прикрасити хвіст можна різними аксесуарами або доповнити зачіску хвилястими локонами.

На короткому волоссі дуже оригінально виглядає модне вільне плетіння. На каре можна зробити бічну косичку або зібрати в плетіння свій довгий чубок. При бажанні, щоб прикрасити укладку, можна додати об’ємний аксесуар з блискучими деталями.

Для створення елегантної зачіски на каре можна спробувати зачесати все волосся назад. Щоб укладання було більш об’ємним, жінки використовують невелике начісування і закривають його своїми пасмами.

Ефектна об’ємна укладка стрижки Піксі

Піксі – одна з найпопулярніших коротких стрижок. Для створення оригінальних об’ємних зачісок можна використовувати всю свою фантазію. Піксі укладають в хвилясті локони, додають об’єму біля коріння за допомогою фена і брашингу. Більш легкий спосіб збільшити об’єм волосся – це після миття голови просто наїжачити волосся руками і зафіксувати результат стайлінгом.

Об’ємні зачіски боб-каре для солідних леді

Боб-каре – це воістину найбільш елегантна стрижка. Завдяки поєднанню двох стильних зачісок жінка отримає ефектний об’єм вже після оформлення стрижки. Додати розкоші зачісці можна за допомогою стильного укладання – рівне боб-каре. Для нього необхідно спочатку підняти волосся біля самого коріння, використовуючи щітку і фен, а вже після цього за допомогою праски випрямити волосся, при цьому кінчики трохи підкручують.

Об’ємна укладка для кучерявого волосся

Кучеряве волосся практично не потребує додаткового об’єму. Жінкам з кучерявою або хвилястою структурою пасом необхідно підібрати коротку стрижку, яка створить ідеальну форму кожному завитку. Після стрижки укладати волосся стане набагато легше.

Стильний образ жінки полягає в багатьох дрібницях. Крім стильної стрижки, волосся також потребує модного укладання. Особливо актуальні трендові зачіски з об’ємом. Для коротких стрижок стилісти пропонують різноманітні варіанти укладок, кожна з яких створює пишну і ефектну форму зачіски.

Читайте також: Стрижки для тонкого волосся, які стануть головним трендом 2021 року


Не пропустіть