Об’ємні стрижки з чубчиком 2021 – безпрограшний варіант стильного образу

Стрижка – це завжди важкий, але приємний процес. Жінки дуже часто вибирають новий імідж і насамперед змінюють свою стрижку. Мода дозволяє вибирати зачіски на будь-яку довжину локонів і підбирати форму під овал обличчя і структуру волосся жінки. У наступному році особливою популярністю будуть користуватися стильні варіанти об’ємних стрижок з різноманітними чубчиками. Об’єм завжди створює більш ефектний зовнішній вигляд, а чубчик зробить будь-яку жінку справжньою кокеткою і привабливою леді.

Короткі об’ємні стрижки з чубчиком

Серед коротких стрижок, як і раніше, фаворитом залишається модна і зухвала піксі. Вона чудово доповнює образ молодої і зрілої жінки. Піксі дозволяє вибирати будь-який чубок.

Для молодих і амбітних дівчат відмінним варіантом стане піксі з довгим або косим чубчиком, а жінки в більш зрілому віці будуть виглядати дуже стильно в платиновому відтінку з короткою піксі і таким же акуратним коротким чубчиком. Об’єм в піксі виходить за рахунок сучасної і затребуваної техніки – градуювання.

Об’ємний короткий боб – також один з найбільш затребуваних варіантів стрижок. Боб гармонійно закінчить образ будь-якої жінки. Чубчик в бобі може бути відсутнім, але для спокусливого вигляду жінки вибирають косий чубок і сучасний варіант чубок-шторку.

Градуйоване каре – класичний варіант об’ємної стрижки з невеликими змінами. Багатошаровість здатна кардинально змінити жінку і зробити її більш жіночною і спокусливою. Укладання градуйованого короткого каре займає мінімум часу, саме тому таку стрижку вибирають багато модниць. Найкраще зі стрижкою виглядає акуратний рівний чубчик, але й довгі чубчики здатні прикрасити образ жінки з градуйованим каре.

Середні об’ємні стрижки з чубчиком

Середні стрижки залишаться популярними в 2021 році. Середня довжина волосся дозволяє проявити фантазію і вибирати неймовірно красиві стрижки з чубчиком. З об’ємних стрижок можна виділити подовжений боб, “навіжену” стрижку шеггі і запаморочливий каскад.

Кожна з представлених стрижок доповнює жіночий образ, робить його більш реальним і привабливим. Зі стрижками гармонійно виглядають такі чубчики:

  • короткий;
  • довгий;
  • рваний;
  • чубчик-шторка.

Об’ємні стрижки з чубчиком – це безпрограшний варіант стильного образу. За рахунок об’єму жінка зможе перетворити свій зовнішній вигляд і додати нотку кокетства і привабливості. Чубчик – це обов’язкова деталь для ідеального іміджу жінки в будь-якому віці.

Читайте також: «Димчасте золото»: новий тренд в фарбуванні для брюнеток


Не пропустіть