Нюдовий манікюр 2020: стильні ідеї для різних нігтів

У цій збірці ми підготували для вас 7 трендів нюдового покриття. Вибирайте манікюр відповідно до свого настрою і не забудьте поділитися ідеями з подругою. Приємного перегляду!

Однотонний нюд підходить для будь-якої довжини нігтів. Він стане прекрасним вибором для дівчат, які віддають перевагу простій елегантності і універсальності:

однотонний нюдовий манікюр

Для тих, хто хоче цікавий і досить рідкісний дизайн, ідеально підходять варіанти зі стемпінгом. Стемпінг дозволяє створити індивідуальний принт, комбінуючи різні малюнки, змінюючи їх колір і розташування на нігтиках.

манікюр зі стемпінгом стемпінг в манікюрі

У цьому сезоні все ще популярні блискучі елементи дизайну. Це можуть бути накладні фігурки типу кілець і смужок, або ж шматочки фольги. Такий дизайн виконується легко, а виглядає дуже ефектно.

блискучий манікюр манікюр з блискітками

Особливе захоплення оточуючих часто викликають абстрактні, хитромудрі дизайни. Їх хочеться розглядати і шукати прихований сенс.

абстрактний манікюр

Любителям мінімалізму сподобається скромне оформлення нігтиків в рослинній тематиці. Подивіться, яка ніжність і романтика створюється за допомогою білої гель-фарби на нюдовом тлі:

мінімалістичний дизайн

Читайте також: Модний манікюр 2020: 14 сучасних ідей


Не пропустіть