Новий б’юті-тренд: виділяємо кутикулу хайлайтером

Недарма кажуть, що все геніальне – просто! Здається, ми наносимо хайлайтер вже на всі частини тіла – тільки руки чомусь увесь час залишалися в тіні. Це непорозуміння виправили insta-girls, які стали висвітлювати кутикулу.

Кутикула вимагає до себе багато уваги: за нею потрібно ретельно стежити, постійно зволожувати і вчасно видаляти. Але навіть це не весь список – азіатські майстри з манікюру пропонують висвітлювати кутикулу хайлайтером. Особливо ефектно такий nail-трюк виглядає в комбінації з ювелірними прикрасами!

Першою до такого, здавалося б, очевидного способу стати ще красивішою, додумалася власниця південнокорейського салону Unistella Парк Евнкюнг. У своєму Instagram дівчина регулярно викладає свої роботи, які можна з чистою совістю назвати творами манікюрного мистецтва. Дивіться самі!

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Park Eunkyung (@nail_unistella)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Park Eunkyung (@nail_unistella)

Парк Евнкюнг зізнається, що на таке оригінальне використання хайлайтера її надихнули креативні макіяжі. До речі, такий ефект вона назвала «тінню кутикули». Але ми впевнені, яскрава деталь точно не залишить непоміченими ваші руки.

Джерело kiz

Не пропустіть