Між нами дівчатами: як полегшити процес епіляції

Для чутливої шкіри процес епіляції перетворюється на справжню екзекуцію, а результат інколи залишає бажати кращого. Ми з’ясували, як звести неприємні відчуття до мінімуму.

1. Епіляцію не рекомендується робити на голодний шлунок, у стані втоми або під час менструального циклу – все це знижує больовий поріг, і ви ризикуєте випробувати набагато більше неприємних відчуттів, ніж зазвичай. Річ у тім, що людське тіло в такі моменти стає надзвичайно чутливим.

2. Якщо ви все-таки вирішили взятися за видалення волосся, для початку не зашкодить, розслабитися у теплій ванні: від гарячої води пори розкриються і процес стане практично безболісним, до того ж «суха» епіляція провокує подразнення на шкірі, яке може спостерігатися декілька днів.

3. Якщо біль все-таки залишається і він, як і раніше сильний, то можна використовувати звичайний новокаїн, який допоможе заморозити ділянки шкіри і забезпечить вам втрату чутливості на деякий час. Розчин новокаїну необхідно розвести у співвідношенні 1 до 2, помістити у формочки для льоду, а потім замороженими шматочками розтирати шкірні покриви до перших ознак оніміння. Розчин новокаїну, який, зазвичай, призначається для ін’єкцій, можна придбати в будь-якій аптеці, але не забудьте про можливі алергічні реакції.

4. Якщо ви віддаєте перевагу восковому епілятору, спробуйте використовувати тільки малі швидкості. Велика швидкість скорочує час, тому пінцети можуть захопити і висмикнути лише тонкі волоски. А якщо ви, наприклад, час від часу використовуєте і бритву, ваше волосся, швидше за все, має товстий стержень, який можна висмикнути лише на невеликій швидкості. Щоб не було боляче, використовуйте поверх головки пристрою масажну насадку.

5. Не дарма, наші чоловіки користуються кремом для гоління, це дозволяє залишатися шкірі зволоженою під час усього процесу, а отже, виключає будь-які хворобливі відчуття. Спробуйте скористатися чоловічим гелем, це значно полегшить страждання. Розпочинайте процедуру, не давши засобу повністю впитатися в шкіру.

6. Дуже важливо також звертати увагу на правильний спосіб розтягування шкіри в процесі епіляції. Необхідно стежити за тим, щоб великий палець тягнув шкіру в одну сторону, а решта – в іншу.

7. Щоб досягти ідеалу після повторного видалення волосся, необхідно ще використовувати бритву – це забезпечить вам абсолютну гладкість. Попри те, що ця порада може викликати жах, на ділі таке ретельне видалення волосся забезпечить вам гладкість ніг і повну відсутність подразнення – червоні плями зникнуть вже через пів години.

8. Якщо мова йде про воскові епіляції, не забувайте, що стрічку потрібно смикати різко. Щоб відволіктися, можна підібрати собі якусь веселу ритмічну музику, а під час епіляції електричним приладом, необхідно тримати його діагонально щодо ділянки видалення волосся, повільно опускаючи вниз.

9. Не потрібно видаляти волосся одночасно всюди, умовно розділіть ноги на чотири частини і робіть процедуру поетапно з перервою у декілька хвилин. Під час паузи, можна повертатися в теплу воду або змащувати епіляційні ділянки шкіри кремом.

10. Після того, як ви впоралися з більшою частиною волосся, вирушайте в душ і нанесіть на щойно виголені ноги скраб. Звучить досить неприємно, але на ділі така процедура дозволить вам виявити врослі волоски. Після скрабування знову повертайтеся до епілятора (або воску).

11. У фіналі, обробіть ваші ноги кремом для уповільнення росту волосся і уникайте контакту травмованої шкіри з відкритим сонцем упродовж доби.

Джерело marieclaire
Не пропустіть